Staň se přítelem Klánovického lesa

Stát se přítelem nebo přítelkyní Klánovického lesa je tak snadné!

Přítelem Klánovického lesa se může stát každý! Projděte si těchto pár bodů a zjistíte, jak snadné je stát se přítelem nebo přítelkyní Klánovického lesa.

Největší pražský les - Klánovický les - je FAJN!

Pokud souhlasíte, máte splněnu tu nejdůležitější podmínku pro členství v Klubu přátel Klánovického lesa! Klánovický les tu roste stovky let a pro mnohé lidi z generace před námi byl zdrojem obživy i radosti z rekreace a odpočinku. Jsme tedy moc rádi, že se Vám Klánovický les líbí a máte k němu pozitivní vztah!

Přispějte příspěvkem na náš web

Toto je druhá podmínka členství v Klubu. Chceme, abyste se podělili o svůj zážitek z lesa. Máte pěknou fotku z výletu v Klánovickém lese? Nebo naopak? Chcete něco pranýřovat, co by se v lese dít nemělo a mělo by se zlepšit? Jedna fotografie, příběh z lesa, zajímavý článek nebo odkaz na zdroj informací, které bychom měli publikovat a členství v Klubu je vaše!

Co mi členství v Klubu přinese?

V první řadě dobrý pocit z toho, že jste součástí velké skupiny lidí, kteří mají ke Klánovickému lesu pozitivní vztah. Budeme vás přednostně informovat o aktivitách, ale i problémech lesa. Nabídneme Vám bezplatné komentované vycházky a mnoho dalších zajímavostí, které jsou s lesem spojené. Členství je a bude ZDARMA. Nyní i v budoucnu. Seznamte se s naší vizí, misí i hodnotami, které bychom chtěli společně s vámi sdílet! NIC víc, NIC míň.

SDÍLEJTE ČLÁNEK