Firemní dobrovolnictví a teambuilding

Tuto stránku upravujeme!

Chcete Vaší společnost zapojit do aktivit, které podpoří největší pražský les a zároveň mají přínosy pro vaši organizaci? Znáte pojmy firemní dobrovolnictví? Teambulding?

Teambuilding

Připravíme pro vaše kolegy z práce  zajímavý program týmových aktivit. Činnosti mohou zahrnovat řízení vhodných rizik, řízení času, komunikaci a řešení problémů, delegování, vedení a efektivní týmovou práci. To vše nutí účastníky k psychicky, emociálně a fyzicky náročným zážitkům.  Musí prokázat schopnosti stanovovat cíle a inspirovat a vést ostatní k jejich dosažení. Prokázat schopnosti spolupracovat, komunikovat, řešit problémy a efektivně řešit konflikty.

Firemní dobrovolnictví

Také se můžete zapojit do lesních prací – od sázení nových stromků, přípravy lokalit k sadbě a další práce, které ve spolupráci s lesními správci domluvíme. A také nám můžete pomoci opravit naučné cedule Lesní galerie I. a Lesní galerie II. Dozvíte se zajímavé informace o lese, klimatických změnách a zapojíte se aktivně do udržitelného rozvoje největšího pražského lesa.

Bližší informace poskytne
RNDr. Pavel Roušar
775581820
[email protected]

nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

SDÍLEJTE ČLÁNEK